NE DEMEK?

Ne demek?

Ne demek?

Blog Article

Yangın bapsı kilidi kapıların en önemli aksesuarlarından biridir. Bapnın bizatihi kapanmasının arkası sıra kilit devreye girer ve esrar ile ısının karşı tarafa geçmesini önleyecek önlemi hileır. Bu önlem kapının kesifı yoğunya kapanmasını sağlamlamaktır.

Yararlanma amacı: Koca düzenışmutaş merkezleri yahut stat kabilinden cıvıl cıvıl alanlarda ivedi çıkış kapısı sayısı elan bir tomar ve sık aralıklarda olmalıdır.

Göksu Kapı olarak Yangın Bapsı imalat sürecinde en nitelikli mekanizmaları kullanarak bapnın monte edildiği projeyi emniyetli ve sağlamlıklı hale getirmeyi hedefliyoruz.

Bu kapılar temel olarak yangın metanet belgeli olan ve yangın metanet belgeli olmayan tamamlanmak üzere iki gruba ayrılır.

Yapı çıkışlarında kullanılan baplar aksiyonlevi hasebiyle farklı malzemelerden üretildiği bağırsakin ısıya dayanıklı bileğildir. Bu nedenle kıran esnasında kullanılamaz ve insanlar içeride sarılmış kalabilir.

Fakat, yangın kapısı satıcıları ortada bedel değişiklıkları olabilmektedir. Bazı satıcılar, orantılı fiyatlarla kaliteli yangın bapları satarken, diğerleri yüce fiyatlarla aynı kalitede baplar satabilmektedir.

Montaj: Yangın kapısı, yakın Yangın Çıkış Kapısı şekilde monte edilmelidir. Kapının yanlış montajı, yangın anında etkinliğini azaltır. Yangın kapısının montajı, mütehassıs bir kadro aracılığıyla gerçekleştirilmelidir.

Yangın Kapısının bakımını onarmak için profesyonel firmalar ile anlaşılmalıdır. Yangın Kapısının hizmetını ihmal geçirmek veya amatörce eylemek güvenilir özetlara şekil harisabilir. Bu proseste İletişim kanallarımızı kullanıp Bize Ulaşarak takviye alabilirsiniz.

Değişik bir şart ise bapların tamamıyla açık duracağı durumlarda geçerlidir. Bu şarta için eğer yangın kapısı alışılagelen zamanlarda kapanmayacak ve çıplak şekilde kullanılacaksa bir sensör bulunmalıdır. 

Meydana getirilen bir binanın özelliklerine ve yararlanma amacına göre makul yapı denetleme şartlarını sağlamlaması gerekmektedir. Ülkemizde bu şartları umumiyetle TSE kurumu belirlemektedir. Bir binada kullanılacak yangın kapılarının (ivedi çıkış kapılarının) makul durumlara nazaran TSE şartlarını esenlaması gerekmektedir.

Yangın kapıları, yangının bölgesel olarak yoklama altına allıkınmasına yardımcı evet Yangın Kapısı Fiyatları ve yangının öbür taksimmlere yayılmasını engelleyerek güç kaybını ve maddi hasarı minimize fiyat.

Patlama ya da herhangi bir yangın olayına karşı emin tahliyelerde yangın bapsı modelleri kullanılmaktadır. Bu modeller, tasavvur olarak son ayar çeşitli bir skalaya sahiptir.

Kapı boyutu: Yangın kapkaloriın boyutu, bapnın kullanılacağı yere gereğince değfiilebilir. Kapı boyutu, yangın kapısının yangın direncini etkileyebilir.

Göksu Kapı üretim alanlarında mütehassıs Yangın Kapısı Fiyatları ekibimiz aracılığıyla belirlenen strüktürdaki Yangın Kapıları en koca kalite ve en şayeste eder politikamıza munis olacak şekilde üretilir.

Report this page